Pakuś i orkiestra cyrkowa. Książka dźwiękowa

Magali le Huche

44,99 

Pies Pakuś kocha muzykę – każdy jej gatunek, brzmienie każdego instrumentu, każdy ciekawy głos. Postawione na sztorc uszy zawsze wyłapią jakiś przyjemny dźwięk, a cztery łapy od razu za nim pobiegną… choćby wprost na cyrkową arenę.

Zwierzęta założyły własny cyrk i dobrze się tam bawią? Mają własną orkiestrę dętą? Pakuś bardzo chciałby znaleźć się w samym centrum tego zamieszania – i nic go nie powstrzyma!

Muzyka, która towarzyszy Pakusiowi podczas wykonywania sztuczek, to fragmenty różnych utworów muzyki cyrkowej.

Zapraszamy małych czytelników, by dołączyli do widowni! Cała ekipa cyrkowa – muzycy i akrobaci – liczą, że ich popisy muzyczne i akrobatyczne znajdą uznanie najmłodszej publiczności i zostaną nagrodzone oklaskami małych rączek.

Książka dźwiękowa Pakuś i orkiestra cyrkowa to:

  • znakomity minikoncert muzyki marszowej i rozrywkowej z repertuaru orkiestry dętej (bardzo przyjemna i różnorodna próbka);
  • okazja, aby dziecko poznało instrumenty orkiestrowe dęte, takie jak: folkowy flet poprzeczny, klarnet, trąbka, puzon, tuba, suzafon, bęben basowy, werbel i talerze perkusyjne;
  • utwory dobrane tak, aby dało się w nich z łatwością usłyszeć brzmienie pojedynczych instrumentów;
  • nagrania prawdziwych instrumentów;
  • wysoka jakość odtwarzanej muzyki;
  • sympatyczny i pełen niespożytej energii czworonożny bohater, który potrafi zarazić czytelników swoją muzyczną pasją.

I co najważniejsze, wszystkie dźwięki wyczarujecie, dotykając kartek książki. W niej są one ukryte.

Wysyłka
kurier DPD (15 zł), Orlen Paczka (9 zł), odbiór osobisty w Warszawie (0 zł)

Recenzje
Bajkochłonka
Granice.pl
Mama Rytmiczka
W naszej bajce

Seria muzyczna z Pakusiem
Doskonale wprowadzenie do świata muzyki w różnych jej odsłonach – a więc i klasyki, i gatunków współczesnych. To okazja, by poznać nie tylko wygląd instrumentów, ale również dźwięki, które można z nich wydobyć – słyszymy je, naciskając zaznaczone miejsca na poszczególnych stronach, muzyka wydobywa się przez specjalnie wbudowany w książkę głośniczek. Co ważne, książka zawiera nagrania prawdziwych instrumentów, a jakość odtwarzania jest wysoka.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg